تاریخ شروع

5:00 ب.ظ

پنجشنبه, فروردین 21, 1399

access_time
تاریخ پایان

2:00 ب.ظ

شنبه, فروردین 23, 1399

access_time
آدرس

Birmingham, UK

location_on

دوره آموزش شنیون در اموزشگاه مراقبت زیبایی نامجو

در این دوره اموزشی با نحوه ی پیچیدن و فرم دادن به موها آموزش داده میشود با سبک های مختلف و به صورت تخصصی ، اصول صحیح تدریس میشود و هنرجویان در پایان دوره توانایی شنیون کردن و دیزاین موی عروس و مشتری را دارند و با دریافت مدرک پایان دوره وارد بازار کار میشوند.شنیون یکی از مهارت های مطرح و پرطرفدار در سالن های زیبایی است و مکمل میکاپ عروس خانم هاست.

در گذشته این روش فقط در یک مدل خلاصه می شد و آن جمع کردن و بستن مو از پشت سر و به یک شکل ساده و متداول بود. اما امروزه شنیون تبدیل به یک هنر و تکنیک در آرایش مو تبدیل شده است. به طوری که آرایشگران حرفه ای بخش بزرگی از هنر آرایشگری خود را در این روش نشان داده و به رخ می کشانند.

وجیهه نامجو

مدرس  دوره شنیون:

خانم وجیهه نامجو دارای هشت سال سابقه در سالن زیبایی و چهار سال سابقه تدریس در اموزشگاه های رسمی فی و حرفه ای کشور

مهارت ها

کاردان حرفهای آرایش
کارشناس گریم چهره پردازی و سینما
مربی رسمی فنی و حرفه ای در لاین شنیون و بافت مو

 

امروز دیگر نمی توان مدل متداول و استانداردی برای شینیون تعریف کرد چون روز به روز به مدل های مختلف آن اضافه می شود. در واقع این هنر می تواند از نظر مدل نامحدود باشد. چون هر آرایشگری می تواند با ادغام مدل های مختلف و ترکیب آن با خلاقیت خود، مدل جدید و خاصی را ارائه دهد. حتی با ترکیب مدل هایی از بافت مو می توان مدل های جدید و کاملا خاصی ایجاد کرد.

نکته ای درباره شینیون حرفه ای

پیدا نبودن سنجاق هم بسیار مهم است ٬ این موضوع که ٬ به کار بردن سنجاق زیاد در شینیون آن را محکم تر نگه می دارد ٬ اشتباه است٬ باید با حداقل استفاده از سنجاق ٬ شینیونی زیبا و حرفه ای داشته باشیم. برای موهای کم پشت هم می توان از روشهای اضافه کردن مو ٬ استفاده از پروتز و… استفاده کرد  ٬ که به کار بردن آنها به کمی تجربه و ظرافت احتیاج دارد.

مشخصه های مهم یک شینیون زیبا

1) شناخت نوع موی سر و براشینگ درست و قد
2) انتخاب نوع شینیون با توجه به سلیقه مشتری، قد مشتری، فرم سرو صورت و گردن،نوع مراسم و لباس مشتری.
3) محکم بودن پایه شینیون،هرگز افراط نکنید.پس از پوش دادن موها، قسمت های وز مو را باید توسط شانه پوش و ژل و تافت از بین برد.
4) استفاده از تعداد کمی سنجاق مویی و پنس و قرار دادن به جای آن در مو.
5) استفاده کامل از تکنیکهای شینیون در کنارهم.
6) چک کردن شینیون جلوی آینه.
7) استفاده از طراحی مناسب برای شینیون.